Witam :-) ankieta: wiek 24 wzrost 178 waga: ~74 ostatni cykl: BCAA, Nitro caps, Caffeine budowa: ekto staż: dużo.. 7 z przerwami. dieta: na tyle na ile mogę Za niedługo planuje coś takiego: DT Przed treningówka przed najcięższymi treningami i w słabsze dni : NOX Pump Przed treningiem: Super Pump 250 lub S.A.W + BCAA + BetaBolic lub Creatine Xplode [...]
Witam wszystkich serdecznie w moim DZIENNIKU TRENINGOWYM Nazywam się Jacek, mam 17 lat Treningi na siłowni w moim życiu toczą się od, hmm.. prawie dwóch lat. Z tym, że pierwszy rok był nawet, nawet systematyczny, obecny...dziurawy jak sito. Na siłowni zacząłem porządnie i zawzięcie ćwiczyć jakieś 4-6 miesięcy temu. Dieta, trening, wszystko ładnie [...]
[...] wakacji, wtedy już zaczynałem coś podnosić;P wiadomo klatka biceps codziennie... Jak widać szału nie było:P Ok teraz tak, bede na cyklu na Mono Kreatynie z Hi-teca "hi-tec creatine powder" oraz na białku wpc z ostrowii. Mój cykl bedzie trwał ok.5tyg. Kreatyne będę przyjmował rano na czczo 5g, oraz po treningu też 5g w dni Nietreningowe 5g po [...]
Witam! Szukałem na forum odpowiedzi na moje pytanie, ale nie uzyskałem zadowalającej mnie odpowiedzi, więc proszę o pomoc. Planuje cykl na XPand- xtreme pump, Creatine micronized 200 mesh+ taurine Treca, białku Ultimate Protein. Pytania: 1. Czy dobrze robię trenując codziennie, gdyż moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym [...]
Witam, mam 24 lata obecnie trenuje na siłowni 7 miesięcy, wczesniej trenowałem półtora roku (w wieku 17 lat). Do niedawna trenowałem FBW, teraz przechodzę na trening z super seriami który z pewnością musicie poprawić :) Celem treningu jest nabranie masy mieśniowej obecnie ważę 72kg przy wzroście 190cm, tłuszczu mam znikome ilości, co się będę [...]
WItam, jest to moj drugi cykl wczesniej na samym mono. mam w zapasie 400kapsow Nitrobolonu i 360kapsow Mono Wiek 22 lata waga 67kg wzrost 170cm Cel Masa a wiec: DT rano 4kaps mono przed treningiem 6-8kaps nitro po treningu 4kaps mono DNT rano 4kaps mono po poludniu w porze treningu 4kaps mono czy jest mozliwosc aby dorzucic wiecej nitro ? [...]
Witam. Obecnie biorę w DNT 4 mega caps creatine olimpu na czczo + 100g gain bolic 6000 w ciągu dnia. W DT 4 mega caps creatine na czczo i 30min przed treningiem 55g Massacry olimpu oraz 100g gain bolic 6000 po treningu. Wydaje mi sie, że branie massacry tylko w DT uzupełniając ją kreatyną mono nie jest najlepszym rozwiązaniem dlatego też [...]
19 lat, 185cm wzrostu, 89kg wagi, staż 1,5 roku. CEL: MASA Wczesniej stosowałem monohydrat kreatyny 1 cykl; a tak to gainer, białko, carbo. Raz w tygodniu pływam albo robie aeroby (tu nie biore supli) Siłowo ćwicze 3 dni w tygodniu: PON, ŚR, PT; Typ treningu split. Mam następujące odżywki: Universal SHOCK THERAPY Universal STORM Vital Max [...]
[...] i tzw 5g dawkowania. Osoba, któa mi to mówiła jest oczywiście obeznana w tej tematyce a radziłmi 5g mono na 20kg masy hmmm co Wy na to? pozdrawiam dodam, że mono z trecka creatine 100% obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): xxx Wiek: 27 Waga: 92 Wzrost: 184 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : cm3, mono, [...]
[...] z powodu kontuzji, i ostatnia wakacyjna przerwa, jakieś 3-4 tygodnie) 6.cel suplementacji: masa, pierwsze 100kg na klate 7.dotychczas stosowane suplementy/odżwyki: Olimp creatine mega caps,mass XXL, nitro bolonII, nitro bolon energizer( 2 ostatnie szczerze mówiąc dały mi niezadowalające efekty, gdyż w trakcie cyklu musiałem je przerywać,z [...]
Przejde od razu do rzeczy, mam: Dwie puchy xpanda po 920g "gratisowa" kreatyne mono - fitmax creapure 250 kaps x 2 w poniedizalek ma przyjsc 13,6kg mutant massa (mniam) Che z tego zrobic pierwszy prowesjonalny cykl. Staz na silowni- 1,5 roku jakies dwa miesiace temu skoncyzlem cykl na tym: UNS anabolic muscule fuel Energy 1513kJ 2270kJ Protein [...]
Witam. Czy takie dawkowanie będzie OK? W dzień nietrenignowy dałem 2x mono bo czytalem na forum ze niektórzy tak produją i sa zadowoleniu z efektów.... a akurat pasowało by dokończyc MONO (Universal Creatine).... OK..więc tak: DT: Rano: 5g MONO Przed Treningiem: Porcja PEAK PLUTONIUM Po Treningu: Porcja CYTOCELL DNT: Rano: 5g MONO Popołudniu: 5g [...]
Witam wróciłem na siłownię po rocznej przerwie... Mija właśnie 4 miesiąc ćwiczeń(FBW) i zamierzam zakupić jakieś odżywki... Dietę trzymam i zamierzam przestawić się na trening dzielony. Zależy mi na masie a i siła jak ruszy to też się nie obrażę Pracuję 6dni w tyg. od 4:00 do 13:00 więc jakieś odżywki na regenerację też się przydadzą... Póki co [...]
Witam! Którą 'najlepiej' wziąć na pierwszy cykl? Koszt już z przesysłką na sklepie SFD! Niby mono na 1 cykl, ale zalewa wodą.. :( Boje się że przytyję po cyklu. ^Czy jabłczan da takie same efekty w czystej masie msniowej jak mono? 1. Olimp - TCM Mega Caps 300k----77zł 360k----90zł 2. Trec - CM3 1250 - 360k---------------------------------- [...]
Chciałbym poradzić się w sprawie suplementacji na cyklu masowym. Mój staż to ponad 2 lata, miałem przez ten czas 3 cykle, w tym ostatni musiałem przerwać: 1. Mono 2. Mono + Jabłczan 3. Creatine XPLODE (przerwany) Na cyklu planuje ćwiczyć na siłowni 3 razy w tygodniu planem Push&Pull i Kick-Boxing 2 razy w tygodniu po godzince. Co do suplementów [...]
Witam kupiłem mono creatine Vitalmaxa w cenie 30 zł nowe kosztuje 46 zł.Jest w nim 500 g tak jak powiedział allegrowicz i niebyła użyta ani razu.Gdy przyszła do mnie paczka otworzyłem ją a monohydrate było rozpakowane ale było gdzieś około te 500 g.Moim oczom ukazała się jakby mąka wogule niemasmaku i jest gęsta dosyć lecz inaczej sie rozpuszcza w [...]
[...] ćwiczę od około 2lat z przerwami. Wcześniej oprócz odżywek białkowych brałem HMB, CreaMass i mono. Aktualnie w domu posiadam: Ultimate Nutrition Horse Power, Olimp mono creatine mega caps 1250, Activita HMB 1250, Trec Nutrition creatine cm3 1250, białko Syntrax Matrix, i witaminy Vita-min plus Olimpu Uprzejmie proszę o porady, co z tego [...]
[...] x 2 http://www.sfd.pl/sklep/%C5%81owickie_WPC_80-opis25905.html x 1 Kretka: Zielone mono z vitalmaxa lub sfd creatine Które lepsze?Niby mono to mono heh ale lepiej w prochu czy kapsy? Oraz białko które lepiej wypełni braki w diecie?(co do sfd to jestem sceptyczny po tym econo...)
Siema, jadłem już różne kreatyny - mono, jabłczan, ze stacków tylko creatine xplode olimpu i creatine matrix ostrovit. (mono i jabłczan kilka razy) Zastanawiam się teraz nad stosowaniem Universal Nutrition - Storm lub Controlled Labs - Green MAGnitude. Który z tych stacków jest lepszy? Storm ma wiecej pozytywnych komentarzy z tego co czytam, za [...]